ФОТО: Сите очи вперени во Кајли: Дали би се осмелиле да го облечете овој фустан?

Само со еден фустан Кајли успеа да предизвика лава коментари. Додека некои го пофалија нејзиниот изглед, на другите воопшто не им се допадна овој изглед.

Ријалити ѕвездата Кајли Џенер (23) се појави во тесен кожен фустан и со тоа направи вистински хаос.

Фото: Профимедиа

За кратко време, овие фотографии го обиколија светот, и никој не остана рамнодушен на овој моден избор.

„Таа е толку згодна, па во сè изгледа добро“, се согласија нејзините обожаватели, а се слушаше и другата страна, која не беше особено ентузијастичка.

„Фустанот е прекраток, таа изгледа непријатно во оваа облека“, „Има само 23 години и изгледа како 40-годишна жена. Претерува со својата шминка“.

Фото: Профимедиа

„Изгледа премногу пластично и неприродно. Не ми се допаѓа“, се само некои од коментарите.

Прочитајте и...  ФОТО: Ова е ќерката на Горан Бреговиќ, која ја доби со танчерка од Сараево

Како вие би го коментирале овој изглед ? Дали некогаш би облекле ваков фустан?

Поврзани вести

Дневен хороскоп за 25 ноември: Забранетото овошје носи горчлив вкус, прифатете го она што го добивате

Слободен печат

Виц на денот: Глупост

Слободен печат

ФОТО: Ова е ќерката на Горан Бреговиќ, која ја доби со танчерка од Сараево

Слободен печат

ФОТО| Попопуларна и од познатите: Таа е првата личност која успеа да собере 100 милиони следбеници на ТикТок

Слободен печат

Расправа меѓу историчарите: Ако Камала Харис е „втора дама“, дaли нејзиниот сопруг ќе биде „втор господин“?

Слободен печат

Гест за почит: Ед Ширан донираше 10.000 фунти за болницата која се грижеше за неговата покојна баба

Слободен печат

Остави Коментар