5 C
Скопје

ФОТО | Северина во капут од 4000 евра: „Јас и Загреб; 100 нијанси сиво“

Северина со години важи за една од најдобро облечените пејачки. Таа често споделува фотографии во разни модни комбинации на својот Инстаграм профил.

Instagram
Instagram

Последно објави фотографија на која позира во кариран комплет и сиво здолниште, кое го искомбинирала со кафени чевли и интересна чанта.

Instagram
Instagram

Сивиот капут со интересни карнер ракави привлече најголемо внимание од целата модна комбинација, а притоа е доста скап бидејќи е од модната куќа Макс Мара.

Instagram
Instagram

„Јас и Загреб; 100 нијанси сиво“, напиша Северина под фотографијата на која доби скоро 30 илјади лајкови.

За капутот од кашмир, марка Макс Мара, што го носеше пејачката, потребно е да се издвојат 3840 фунти, или нешто повеќе од четири илјади евра.

Прочитајте и...  Организаторите со неколку сценарија за претстојниот Евросонг

Поврзани вести

Миа Фароу призна дека Вуди Ален ѝ бил најголемата грешка во животот

Слободен печат

Вака живее денес Сузан Бојл: На сметката има милиони, го смени изгледот и не сака да се мажи

Слободен печат

Чајот од оригано идеален за ублажување на кашлица и искашлување на слузта

Слободен печат

Дневен хороскоп за 27 февруари: Денеска никој нема да остане рамнодушен на вашиот шарм

Теодора Циклевска

Виц на денот: Ѕвезда

Слободен печат

На денешен ден – 27 февруари

Слободен печат

Остави Коментар