ФОТО | Северина повторно шокира: Се соблече гола на 49 години

Фото: Инстаграм

Хрватската пејачка Северина Вучковиќ (49) не престанува да ја интригира јавноста.  Овој пат, пејачката отиде чекор подалеку и ги шокираше своите следбеници со објавување фотографија на која е целосно гола.

Секако, ова не ѝ е првпат да објавува разголени фотографии.

На фотографијата Северина заводливо позира, облечена само во високи потпетици и светкава маичка која ја соблекла на половина и ја кренала над задникот и на тој начин ја истакнала својата фигура.

И додека претходните експлицитни фотографии и снимки во јавноста стигнаа наводно случајно, Севе самата ја објави оваа фотографија со опис:

„Вовед во анатомија“, напиша Северина покрај фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

„Како виното, со текот на годините, сѐ подобро и повкусно, така и Северина“, ја пофалија фановите во коментарите, и додадоа дека Северина изгледа многу добро за своите години.

Пејачката годинава полни 50 години, но од оваа фотографија тешко е да се заклучи. Северина навистина изгледа заносно.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Видео на денот