12 C
Скопје

ФОТО: Северина и пркоси на зимата во костим за капење

Северина изгледа не може да го дочека летото, па упорно и пркоси на зимата објавувајќи фотографии во костими за капење, а нејзините бројни обожаватели кои ја следат на социјалните мрежи уживаат во нејзините „летни“ фотографии во овие студени денови.

48-годишната пејачка објави нова фотографија на која позира во син костим за капење со интересно деколте.

Instagram
Instagram

„Big blue“, напиша Севе кратко покрај фотографијата.

„Колку убавина на едно место“, „Ти си најубава“, „Секогаш ќе биде најдобра, драга Северина“, „Колку си убава“, „Сина, сина, ја сакам сината боја “, „Убавица“, се дел од комплиментите што ги доби од своите обожаватели во коментарите.

Минатата недела Северина, исто така во костим за капење, ја обележа инаугурацијата на новиот американски претседател Џо Бајден, во соодветно издание со мотив на американското знаме, а во исто време ја искористи можноста да го искаже своето мислење за Меланија Трамп.

Прочитајте и...  По инцидентот за прв пат проговори Рајан Фишер - шетачот на кучињата на Лејди Гага

Поврзани вести

Вил Смит размислува да влезе во политиката

Слободен Печат

Анџелина Џоли ја продаде сликата на Черчил која ѝ ја подарил Бред Пит

Слободен Печат

Кристина Бошнакова ни препорачува: Израдувајте ги најблиските со превкусен колач од чоколадо и шумско овошје

СП.

Д-р Крстеска: Со протоколот на липосукциска исхрана, мастите се претвораат во енергија

Јасмина Кантарџиева Димков

„Фрајле“ добија конкуренција: „Камби“ е новиот сплитски машки состав кој добро пее и уште подобро изгледа

Слободен Печат

„Дајте музика“ со стари и нови македонски хитови за сите генерации

СП.

Остави Коментар