1 C
Скопје

ФОТО: Северина го поддржа Бајден, но во костим за капење со американското знаме!

Северина објави фотографија на својот инстаграм – профил на која заводливо позира во костим за капење инспириран од американското знаме и јасно стави до знаење што мисли за новиот американски претседател Џо Бајден.

Денес погледите од целиот свет беа насочени кон Вашингтон, каде на церемонијата на инаугурацијата положи заклетва новоизбраниот американски претседател Џо Бајден. Северина по тој повод се сети на едно од нејзините летни изданија и ја испрати својата поддршка до новиот претседател.

Instagram
Instagram

Таа на својот инстаграм – профил објави фотографија на која позира во костим за капење со дезен на американското знаме со длабоко деколтето. Таа на фотографијата го обележала Џо Бајден, а покрај неа го поставила емотиконот „Статуата на слободата“.

Прочитајте и...  Што вели науката: Зошто после внесувањето на лута храна, се чувствуваме подобро?

„Вие сте најубава“, „Убавица“, „Ла бомба“, „Би сакал да пливам со Северина“, „Ти си убавица“, „Ова е врвот“, се само дел од комплименти на нејзините обожаватели.

Поврзани вести

Виц на денот: Ручек

Слободен печат

На денешен ден – 5 март

Слободен Печат

Исповед на Холи Медисон, поранешна зајачица на „Плејбој“: Му бевме бели робинки на Хју Хефнер

Слободен Печат

Ева Мендес призна дека поради мајчинството го занемарила изгледот

Слободен печат

Предности на сокот од јаболка: Поволно делува при проблеми со црниот дроб и бешиката

Слободен печат

ФОТО | Моќниот Корлеоне го стасале годините: Ал Пачино низ улиците на Беверли Хилс едвај препознатлив

Слободен печат

Остави Коментар