10.8 C
Скопје

ФОТО | Селма Хајек и во шестата деценија позира во бикини: Изгледа феноменално!

И во средината на шестата деценија од својот од животот, мексиканската актерка Селма Хајек има што да им покаже на своите обожаватели. Имено, во оваа студена и за многумина неизвесна зима, таа го почести светот со летна фотографија на која позира во дводелен костим за капење.
Селма Хајек/Инстаграм
Последните денови од 2020. Никогаш не сум била поблагодарна оти сум здрава и во допир со природата – напиша Хајек под сликата.
Селма Хајек/Инстаграм
Годинава, таа глумеше во „Слободни патишта“ и „Како шеф“. Следните три филма каде што ќе глуми, се филмовите „Благослов“, „Вечните“ и „Телохранителот на сопругата на професионалниот убиец“, закажани за следната, 2021 година.

Поврзани вести

ФОТО | Провокативни кадри: Карлеуша покажа зошто има толку следбеници на Инстаграм

Слободен печат

Девојка на „ТикТок“ снима содржина што е вообичаена во Америка, но навредлива во Русија

Слободен Печат

ВИДЕО | Настап полн емоции – Васил Гарванлиев настапи на првото полуфинале на Евросонг

Слободен печат

Ема Вотсон стави крај на молкот: Актерката се огласи на „Твитер“ за гласините за нејзината веридба

Слободен Печат

Прво починала нејзината голема љубов, а подоцна и таа добила страшни вести: Животната приказна на актерката крие потресни детали

Слободен печат

ФОТО | За жал тие се уште се достапни на интернет: Фотографии за кои Викторија Бекам би платила да бидат избришани од сеќавањата

Слободен печат

Остави Коментар