19 C
Скопје

ФОТО: Селена Гомез облиена во крв со лисици на рацете

Папараците ја фотографирале поп – ѕвездата Селена Гомез облиена со крв додека полицијата била на сите страни. Ве информираме дека нема простор за вознемиреност бидејќи се работи за сцена од филм, а не вистинска повреда, поточно една од сцените во серијата во која глуми пејачката.

Станува збор за телевизиската серија „ Only Murders in the Building“, во која Селена Гомез игра една од главните улоги.

Profimedia
Profimedia

Поп – ѕвездата на фотографиите е обоена по облеката со лажна крв. Нејзиниот лик – Мејбел, која пејачката ја игра во серијата е уапсена за убиство.

Серијата е дел од новиот проект на „стриминг“ платформа „Хулу“.

Profimedia
Profimedia

Покрај Селена Гомез, во оваа серија ќе играат и Стиви Мартин и Мартин Шор.

Според магазинот „ELLE“, серијата следи три лика кои се опседнати со убиства, и завршуваат како главни протагонисти на серијата.

Поврзани вести

Најдобрите македонски диџеи: 9 мај – резервиран за „Фјужн фестивал“

Слободен Печат

Актерот Метју Пери флертувал со 19-годишна девојка: Дали сум стар колку татко ти?!

Слободен Печат

Сара Мејс сподели семејна фотографија: Само ние четворица – па веднаш следеа дополнителни прашања

И. Т.

Вкусни идеи: Како да ги искористите останатите вапсани јајца

Слободен Печат

Вежбање за време на бременоста: Зошто пилатесот е корисен за трудниците?

Лиам Хемсворт на чекор до веридба со Габриела: Тој е подготвен повторно да биде сопруг, ја преболи Мајли Сајрус

Слободен Печат

Остави Коментар