5 C
Скопје

ФОТО| Се појави, па исчезна: Ново домашно видео од бремената Северина и поранешниот сопруг

Не е тоа што мислите! Се работи за домашно видео, направено додека Северина била бремена со нејзиниот син Александар, и во брак со Милан Поповиќ.
Instagram
принтскрин/Нови.ба
Видеото се прошири по медиумите,  но по кратко време беше избришано, а останаа само принтскринови од него. На нив може да се види како Северина и Милан седат во домашна празнична атмосфера и уживаат еден покрај друг. Видеото датира од 2012 година.
Instagram
принтскрин/Нови.ба
Да потсетиме, Северина неодамна ја загуби битката за старателство над синот Александар, и сè уште води борба со поранешниот партнер Милан Поповиќ. Во медиумите доста се пишува дека веќе не е во брак ниту со синот на познатиот фолк пејач Ќеба, Игор Којиќ, но досега ниту еден од нив не го потврди тоа.
Прочитајте и...  Сајмон Кауел раскажа за страшната несреќа: Мислев дека ќе умрам

Поврзани вести

„Битлси“ ќе се изучуваат во склоп на магистерски студии на Универзитетот во Ливерпул

Слободен Печат

Миа Фароу призна дека Вуди Ален ѝ бил најголемата грешка во животот

Слободен печат

Вака живее денес Сузан Бојл: На сметката има милиони, го смени изгледот и не сака да се мажи

Слободен печат

Чајот од оригано идеален за ублажување на кашлица и искашлување на слузта

Слободен печат

Дневен хороскоп за 27 февруари: Денеска никој нема да остане рамнодушен на вашиот шарм

Теодора Циклевска

Виц на денот: Ѕвезда

Слободен печат

Остави Коментар