ФОТО | Роденденски „десерт“ од ајвар: Колку години наполни младоликата Ноне?

Ноне, вчера го прослави својот 35 – ти роденден. Иако не е покрај најблиските, нејзиното семејство и пријателите, нејзината мајка и посака најубави желби на својата ќерка која е нејзина копија. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Велешанката Ноне Неделковска која македонската јавност ја запозна преку натпреварот за музички таленти „Идол“ веќе долги години … Продолжи со читање ФОТО | Роденденски „десерт“ од ајвар: Колку години наполни младоликата Ноне?