ФОТО | Препознавате ли која позната пејачка е на фотографијата: Сонувало ли ова девојченце дека ќе стане позната?

Фото: Принтскрин/Instagram

Популарната македонска пејачка со адреса на живеење во Белград, Тијана Дапчевиќ, во последно време активна е на социјалната мрежа Инстаграм објавувајќи фотографии од нејзиниот нов изглед – успешна трансформација до вајано тело.

Но, овојпат Тијана ги изненади своите следбеници постирајќи црно бела фотографија од детството.

Фото: Инстаграм

„Повторно копав по старите фотографии…на правата сум баш бебе – бебе, на другата сум мал предшколец (манекенка на море), а на третата сум со Тамара“, напиша Тијана во објавата.
Фото: Инстаграм
Секако, за брзо време фотките собраа куп лајкчиња и срциња, а колешката Калиопи ѝ напиша – „од третата фотка ми влезе во живот, па до денес!!!“.