17 C
Скопје

ФОТО | Поранешниот сопруг на Џеј Ло повторно заљубен: Ова е новата партнерка на Марк Ентони!

Веста дека американскиот пејач влегол во врска со ријалити ѕвездата одекна во светот…

Пејачот Марк Ентони (52) и поранешен сопруг на Џенифер Лопез повторно е заљубен, а неговото срце го освои моделот и ријалити ѕвезда Евелин Лозада (44), која се прослави во шоуто „Жените на кошаркарите“.

Парот е во врска веќе неколку месеци, а времето главно го поминуваат во неговата вила во Мајами, пишува „The Blast“.

Фото: Профимедиа

Како што се наведува, Ентони е виден со Лозада и нејзините две деца, 17-годишната Шенис Харисон и шестгодишниот Карло Лео Крафорд.

Нивната романса всушност ја разотрикле фановите на Инстаграм, забележувајќи дека и двајцата објавуваат исти фотографии, како и дека секогаш се на идентични локации.

Прочитајте и...  Виц на денот: Втор брак
Фото: Профимедиа

Марк Ентони и Евелин Лозада се уште не потврдиле, а ниту пак ги демантирале овие наводи.

Да се потсетиме, Марк Ентони и Џеј Ло беа во брак седум години, а од таа љубов се родија близнаците Макс и Ема во 2008 година.

Поврзани вести

Карди Би проговори за сите естетски операции: Мислев дека сум грда

Слободен Печат

Тапанарот Драгољуб Ѓуришиќ кој свиреше во „Леб и сол“ заврши во болница поради коронавирус

Слободен Печат

Во Дојран се снимаат завршните сцени од македонско-грчко-германскиот филм „Зад стоговите сено“

Слободен Печат

Џорџ Клуни прозборе за семејниот живот и новите хобија за време на пандемија

Слободен Печат

Зошто некои лица кои прележале ковид-19 не можат да јадат кромид?

Слободен печат

Менди Мур и Тејлор Голдсмит станаа родители

Слободен Печат

Остави Коментар