ФОТО: По гласините за врската со винарот Северина се огласи и откри кој ѝ го чува грбот

Северина (48) во последните неколку дена е во центарот на вниманието на јавноста поради натписите на медиумите дека таа е во врска со 10-години помладиот винар Томислав Виштиниќ.

Сето тоа го демантираше нејзиниот тим за односи со јавноста, а пејачката сега се огласи и со интересна идеја. „Она кога лежечки полицаец ти го чува грбот“, напиша Северина.

На фотографијата пејачката е на прошетка во Загреб во црвен фустан на копчиња која ја усогласи со сини сандали и очила за сонце и торбичка. Иако времето залади, изгледа дека на Северина не ѝ пречи студот, па реши да ги покаже своите одлично обликувани нозе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Фотографијата за еден час ја лајкнаа повеќе од 13.000 лица кои ѝ оставија илјадници комплименти на Северина.

Прочитајте и...  Вистинска реткост: Никол Кидман на доделувањето на „Златните глобуси“ се појави со своите ќерки и сопругот

Поврзани вести

ВИДЕО: Се шокирала кога видела што се шета во пакетот со облека кој го нарачала од интернет

Слободен печат

ВИДЕО | Неверојатна оптичка илузија: Додека поминувате покрај оваа куќа во Австралија, таа ротира!

Слободен печат

ФОТО: Поранешна зависничка која се предозирала 19 пати воодушеви многумина со фотографиите од својата трансформација

Слободен печат

Мачу Пикчу повторно отворен за туристите: Бројот на посетители ќе биде ограничен и под строги мерки

Слободен печат

ВИДЕО: Пет големи хитови кои требало да бидат отпеани од сосема други личности

Слободен печат

Ризични и смртоносни предизвици омилени меѓу младите на социјалните медиуми и дел од нив актуелни на Балканот

Слободен печат

Остави Коментар