ФОТО | Перо Антиќ има ново маче: Оваа убавица ја обожава неговата брада

Фото: Принтскрин / Facebook

Актуелниот претседател на Кошаркарската Федерација на Македонија како и поранешен кошаркар и член на македонската кошаркарска репрезентација, Перо Антиќ се пофали со ново милениче на социјалните мрежи.

Фото: Принтскрин/Instagram
Фото: Принтскрин/Instagram
Фото: Принтскрин/Instagram

Мало преслатко маче се криеше во густата брада на Перо. Поранешниот кошаркар сподели видео на својот инстаграм – профил…

Целиот текст прочитајте го ТУКА.
Извор: Еспресо.мк

Видео на денот