ФОТО | „Никогаш нема да поминам преку својата гордост“: Лила испрати силна порака и ја обои косата црна

Фото: Принтскрин / Instagram

Познатата водителката и инфлуенсерка на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии и видеа. Деновите поминати на плажа и костими за капење завршија и за Лила која ова лето го искористи максимално.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Храна, прекрасни дестинации и модни комбинации, инстаграм – профилот на Лила е како разгледница.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Овој пат Лила не изненади со промена на нејзнината коса. Од блондинка Лила по долго време повторно е црнокоса.  Новата боја на коса прекрасно и прилега на бронзениот тен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)


Пишува „ти посакувам се најдобро“. И знам дека никогаш нема да поминам преку својата гордост, стои во описот на фотографијата на Лила, испирирана од стиховите на една позната песна на популарниот српски пејач, продуцент и композитор Жељко Јоксимовиќ, Црнокоса.

Како ви се допаѓа Лила како црнокоса?

ФОТО | Најголемата љубов на Лила денес слави роденден: Уште долго да ме чуваш, браниш, пазиш и мазиш…

Видео на денот