ФОТО | Нема да биде рапер како татко му: Синот на Сања и Слаткар е надежен фудбалер

Фото: Принтскрин / Instagram

Поранешната водителка, манекенка и Мис на Македонија како и сопруга на  раперот Марко Маринковиќ – Слаткар, Сања Николиќ Маринковиќ сподели прекрасни фотографии и видео на својот инстаграм профил од попладне прошетка со синот.

Иако Сања многу ретко објавува фотографии и видеа од синот, овој пат не почести со неодолива објава на која малиот Моша кој ужива во паркот играјќи си со фудбалска топка…

Целиот текст прочитајте го ТУКА.
Извор: Еспресо.мк