24.8 C
Скопје

ФОТО | Најдобра реклама: Џенифер Лопез позираше со нејзината мајка и ќерка

Пејачката Џенифер Лопез објави фотографија на која позира заедно со својата мајка и ќерка, сè за потребите на кампањата за новите производи за убавина, дел од нејзината козметичка линија „JLOBeauty“.

Лопез објави семејна фотографија со нејзината 13-годишна ќерка Ема и 75-годишната мајка Гвадалупе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)


#MamaGlowsBest – напиша Лопез во описот на фотографијата со ознаките на нејзиниот бренд за козметичката линија „JLOBeauty“, што го лансираше на почетокот на оваа година.

Нејзината објава собра над два милиони лајкови.

„Убавина. Ова треба да биде врамено “, „Три генерации на вечна убавина“, „ Три кралици во еден пост“, „Убави дами“, се само дел од  бројните коментарите под објавата.

Поврзани вести

ФОТО | Модниот избор на Ирина Шајк: Совршен изглед за долгите топли денови

Слободен печат

ФОТО: Дамиано сака да ги бакнува момците од бендот, а неговата девојка ја привлекуваат и жени: Џорџа Солери искрено за својата сексуалност

Слободен печат

Фановите загрижени: Харисон Форд се повредил за време на снимањето на петтото продолжение на филмот„Индијана Џонс“

Слободен печат

Истражување: Зошто е точна изреката „кој рано рани, две среќи граби“?

Слободен Печат

Автокино проекции во Неготино, Кавадарци и Демир Хисар: Романтичен викенд со „Ах, љубов моја“

Слободен печат

ФОТО: Земји во кое жените со вишок килограми и облините симбилозираат убавина и добар живот

Слободен печат

Остави Коментар