Титулата останува во Скопје

Титулата останува во Скопје

57
SHARE
Фото: Борче Поповски

РК Вардар ја одбрани титулата во СЕХА лигата на домашен терен совладувајќи го ППД Загреб со 26-24.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY