ФОТО | „Мојата љубов, мојот живот…“: Се сврши контроверзната актерка и го покажа големиот прстен!

Фото: Инстаграм

Актерката Линдзи Лохан (35) на својот инстаграм-профил објави серија фотографии полни со љубов, и со прстен со голем камен во преден план, па радосната вест за свршувачката ја сподели со своите 9,7 милиони следбеници. Линдзи и Бадер Шамас се во врска две години.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lindsay Lohan (@lindsaylohan)

„Мојата љубов, мојот живот, мојата иднина“, напишала Линдзи со фотографии под кои е исклучена можноста за коментирање.

– Нивната врска е силна и трае околу две години. Тој е вистинскиот за неа и не работи во индустријата за забава. Тој е менаџер на фондови за богати луѓе – открил извор за „Сан“.

Изворот откри и дека прашање на време е кога среќната двојка ќе се венча.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lindsay Lohan (@lindsaylohan)


Линдзи во моментот живее во Дубаи, а по подолг период прифатила нова улога која многу ѝ значи. Актерката и пејачка се врати во САД за да снима нов божиќен филм на Нетфликс, а ќе ја отелотвори разгалената наследничка на хотелот.

„Ѝ се вратив на глумата и не можам да бидам посреќна“, напишала таа покрај фотографијата од сетот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lindsay Lohan (@lindsaylohan)

Видео на денот