ФОТО | Цел свет зборува за оваа фотографија – Меган го покажа Арчи

Фото: Принтскрин/ Твитер/Harris_duchess

На Твитер е објавена фотографија на која по долго време се гледа лицето на Арчи, синот на Меган Маркл и принцот Хари. Момчето кое во 2023 година ќе наполни четири години, стана ѕвезда на социјалните мрежи, а обожавателите на Сасекс се воодушевени што конечно го гледаат малиот.

Фото: Принтскрин/ Твитер/Harris_duchess

Арчи се појави со својата мајка Меган во повик од Зум, а скриншот беше објавен на социјалните мрежи.

Семејството разговарало со Јотака Еди, извршна директорка на консултантската компанија за социјално влијание „Фул сиркле стратеџис“, пишува „Сан“. На повикот наводно учествувале и американскиот политички стратег Дона Бразил и професорката по американски студии Дачес Харис.

Фото: Принтскрин/ Твитер/Harris_duchess

Многумина беа изненадени што Меган без причина реши да го покаже лицето на синот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Prince Harry (@princeharryofengland)

Арчи, бебето кое ја менува кралската традиција, полни една година: Меган со видеото ги разнежни сите!

ФОТO | Хари и Меган го запишаа синчето Арчи во градинка: Детето учи шпански јазик, танц и емоционална писменост

Меган Маркл искрено проговори за шокантната ситуација од кралската турнеја: Изби пожар во собата на Арчи

Видео на денот