-2 C
Скопје

ФОТО: Лила Филиповска на ручек во скопската ЗОО и тоа погледнете со кого!

Познатата водителка и инфлуенсерка Лила Филиповска е чест посетител на скопската Зоолошка градина, бидејќи важи за голем љубител на животните кои живеат таму.

Таа и овојпат беше во посета на нејзините пријатели, но ручекот се реши да го сподели само со жирафата.

На нивното мени беше блага крофна и кроасан…

Како изгледа тоа, погледнете од фотката подолу:

Instagram

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Преземено од Еспресо.мк

Прочитајте и...  Како нацистичката руина на Хитлер стана луксузно одмаралиште кое привлекува голем број туристи

Поврзани вести

ФОТО | „Доста беше“: Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ роденденски ја запроси девојката Сања

СП.

Бела Торн застана во одбрана на својот колега: Нема шанси тој да е канибал

Слободен Печат

ФОТО: Мистериозна статуа во мраз ги преплаши посетителите на еден парк во Америка

Слободен Печат

Ријана ја најави новата колекција на долна облека за Денот на вљубените (18+)

Слободен Печат

Документарец од кој ќе ви замрзне крвта: „Ноќен прогонувач: Лов на сериски убиец“

Слободен печат

Алпинисти за прв пат во историјата во зима го освоија „К2“ – вториот највисок врв во светот

Слободен Печат

Остави Коментар