ФОТО | Кога Каролина бакнува: Михаил ужива и се смее под мустаќ

Фото: Принтскрин / Instagram

Каролина Гочева изминатиов период работеше напорно, а карантините пејачката ги искористи како инспирација за создавање на нова музика. Нашата позната пејачка неодамна ја промовираше својата најнова песна со наслов „Идила“, а по скоро две години пауза пејачката одржа безброј настапи ширум нашата земја пред својата бројна публика.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva)

Летото исто така го искористи максимално на прекрасниот грчки остров Крф, а потоа и во прекрасната Хрватска во друштво на нејзиното семејство и парнерот Михаил. Тропското лето заврши како за нас така и за Каролина по посетата во Турција.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva)


Пејачката вчеравечер не почести со фотографии од посетата на Турција во септември во друштво на нејзиниот љубен, уметникот Михаил Корубин.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva)


Прекрасни фотографии полни уживање, љубов, збогување со сонцето и морето како и романтични прошетки доцна во ноќта. Една од тие фотографии Каролина се обиде да ја скрие, но…

Целиот текст прочитајте го ТУКА.
Извор: Еспресо.мк

Видео на денот