ФОТО: Кога Игор Џамбазов ќе и приреди американска ноќ во Дојран на Илина Арсова

Instagram
Instagram

Маестралниот Игор Џамбазов покрај тоа што е врвен актер и шоумен, се повеќе станува познат и како голем романтичар.

Игор Џамбазов и Илина Арсова несомнено се омилениот пар на македонската јавност. И двајцата се активни на социјалните мрежи и умешно знаат да ги радуваат своите обожаватели и пријатели со заедничките фотографии и видеа, взаемната поддршка и позитивната енергија.

Instagram
Instagram

Овој пат Илина на својот инстаграм – профил сподели фотографија заедно со Игор како уживаат во Дојран и го чекаат изгрејсонцето во автомобил како вљубен пар од американски филм.

Прегрнати и вљубени, под фотографијата Илина напиша: „Американска ноќ во Дојран…“

 

 

Видео на денот