15 C
Скопје

ФОТО: Ким Кардашијан не ја пропушти големата прослава на Бекамови

Избрани славни личности се собраа во петокот на отворањето на хотелот „Goodtime“ во Мајами, кое славната двојка Викторија и Дејвид Бекам го искористија и за приватна прослава, а меѓу ВИП гостите беше и Ким Кардашијан.

Модната дизајнерка Викторија Бекам во петокот го прослави својот 47-ми роденден, а на роденденската забава во Мајами, присуствуваа бројни познати личности.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)


Ким, која неодамна стави крај на бракот со сопругот Канје Вест, се забавуваше на отворањето на хотелот „Goodtime“ во Мајами, а на својот инстаграм – профил и го честиташе роденденот на Викторија, споделувајќи заедничка фотографија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Основачката на „KKW Beauty“ на забавата се дружеше со бројни познати личности, како 27-годишниот пејач Малума,  познатиот продуцент и пејач Фарел Вилијамс и угостителот Дејвид Грутман, ко-сопственик на ново луксузно место на плажата Мајами.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)


На забавата се прослави и отворањето на сезоната на фудбалскиот клуб Интер – Мајами, чиј косопственик е Дејвид Бекам. Двојката Бекам се забавуваше во опуштена атмосфера во ВИП област.

Поврзани вести

ФОТО: Двојничката на Кејт Мидлтон заработувала 1.000 фунти дневно и се обезбедила за цел живот

Слободен печат

ФОТО: Принцот Чарлс ја исфрли Меган, со интимната фотографија ѝ удри шлаканица

Слободен печат

Србинка намамена на брак во Италија, завршила како сексуална робинка, се отрула за да побегне

Слободен печат

Ве боли раката по вакцинирањето? Постои едноставно објаснување за тоа

Слободен печат

Сузана Манчиќ со потресна исповед: Изгубив три сина, родив еден во шестиот месец од бременоста!

Слободен печат

ФОТО: „Јас се викам Ивана“: Девојчето од спотот на Здравко Чолиќ носи голема болка во себе

Слободен печат

Остави Коментар