ФОТО | Ќерката на Еминем ја презема славата на својот татко: Младата Хејли популарна на социјалните мрежи

Instagram
Instagram

Ќерката на Еминем, Хејли Џејд Скот Матерс (25), уште од своето рано детство го привлекува вниманието на пошироката јавност.

Младата девојка во последно време е многу популарна на социјалните мрежи, а последната фотографија која ја објави на својот инстаграм – профил привлече големо внимание.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hailie Jade (@hailiejade)

Хејли позираше во својот дом во бел костим за капење истакнувајќи го своето совршено затегнато тело на социјалните мрежи.

„Подготвена за летните денови“, напиша Хејли во описот на фотографијата, а бројните фанови ја осипаа со комплименти.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hailie Jade (@hailiejade)


Хејли планира да ги споделува вежбите на социјалните мрежи кои ги прави секојдневно и благодарение на кои го одржува своето витко тело како вистински фанатик на здравиот и активен живот.

Видео на денот