ФОТО | Ќерката на Еминем ја презема славата на својот татко: Младата Хејли популарна на социјалните мрежи

Instagram
Instagram

Ќерката на Еминем, Хејли Џејд Скот Матерс (25), уште од своето рано детство го привлекува вниманието на пошироката јавност.

Младата девојка во последно време е многу популарна на социјалните мрежи, а последната фотографија која ја објави на својот инстаграм – профил привлече големо внимание.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hailie Jade (@hailiejade)

Хејли позираше во својот дом во бел костим за капење истакнувајќи го своето совршено затегнато тело на социјалните мрежи.

„Подготвена за летните денови“, напиша Хејли во описот на фотографијата, а бројните фанови ја осипаа со комплименти.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hailie Jade (@hailiejade)


Хејли планира да ги споделува вежбите на социјалните мрежи кои ги прави секојдневно и благодарение на кои го одржува своето витко тело како вистински фанатик на здравиот и активен живот.

Почитуван читателу,

Нашиот пристап до веб содржините е бесплатен, затоа што веруваме во еднаквост при информирањето, без оглед дали некој може да плати или не. Затоа, за да продолжиме со нашата работа, бараме поддршка од нашата заедница на читатели со финансиско поддржување на Слободен печат. Станете член на Слободен печат за да ги помогнете капацитетите кои ќе ни овозможат долгорочна и квалитетна испорака на информации и ЗАЕДНО да обезбедиме слободен и независен глас кој ќе биде СЕКОГАШ НА СТРАНАТА НА НАРОДОТ.

ПОДДРЖЕТЕ ГО СЛОБОДЕН ПЕЧАТ.
СО ПОЧЕТНА СУМА ОД 60 ДЕНАРИ

Видео на денот