ФОТО | Катарина Ивановска има нова професија: Манекенката се фати за микрофон – ќе ѝ биде придружен вокал на Тамара

Фото: Instagram

Нашата позната манекенка, Катарина Ивановска многу малку открива за својот приватен живот, а на социјалните мрежи воглавно објавува фотографии од дамнешни професионални фотосесии, патувања и секојдневни моменти поминати со пријателите и нејзините деца.

Една од последните објави кои која манекенката ги сподели на  својот инстаграм – профил го привлече нашето внимание.

Фото: Принсткрин/ Instagram

Придружни вокали со Ирена. Ти благодарам Тамара Тодевска за довербата. Огромна беше честа да се пее на исклучен микрофон…

 

Целиот текст прочитајте го ТУКА.
Извор: Еспресо.мк

 

Видео на денот