ФОТО | Катарина Ивановска „уловена“ како спие во кино: Манекенката го пропушти крајот на филмот „House of Gucci“

Фото: Принтскрин / Instagram

Нашата позната манекенка и модел, Катарина Ивановска многу малку открива за својот приватен живот, а на социјалните мрежи воглавно објавува фотографии од професионални фотосесии, патувања и секојдневни моменти поминати со пријателите и нејзините деца.

Една од последните објави кои манекенката ги сподели на својот инстаграм – профил го привлече нашето внимание.

Катарина на својот инстаграм – профил објави „папарацо“ фотографија на која се гледа како некој ја „уловил“ додека спие во кино. Нашата манекенка совладана од уморот решила малку да одмори на удобните седишта во кино салата, а филмот „House of Gucci“ ќе треба да го гледа повторно…

 

Целиот текст и фотографиите проследете ги ТУКА.
Извор: Еспресо.мк

 

Видео на денот