2 C
Скопје

Фото: Карлеуша во пердуви за 120.000 лајкови

Дури и оние кои не ја сакаат сигурно ќе признаат дека ѝ нема рамен во избор на гардероба. Нема одреден стил, оди од крајност во крајност, најчесто избира пресмели комбинации, но очигледно успева да ја постигне целта постојно да биде во центар на вниманието. Ќе се согласите дека така е и овој пат.

За пердувите што ги облече Карлеуша доби повеќе од 120.000 лајкови на Инстаграм.

Прочитајте и...  Што вели науката: Зошто после внесувањето на лута храна, се чувствуваме подобро?

Поврзани вести

Исповед на Холи Медисон, поранешна зајачица на „Плејбој“: Му бевме бели робинки на Хју Хефнер

Слободен Печат

Ева Мендес призна дека поради мајчинството го занемарила изгледот

Слободен печат

Предности на сокот од јаболка: Поволно делува при проблеми со црниот дроб и бешиката

Слободен печат

ФОТО | Моќниот Корлеоне го стасале годините: Ал Пачино низ улиците на Беверли Хилс едвај препознатлив

Слободен печат

Заштедете време: Еве зошто кујната секогаш ви е полна со валкани садови

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | Вистинската љубов е уште посилна во тешките времиња: Прекрасни фотографии од венчавката на двајца бездомници

Слободен печат

Остави Коментар