12 C
Скопје

ФОТО: Карлеуша во кратко здолниште и со каубојски шешир позира пред да полета…

Познатата српска пејачка Јелена Карлеуша со своите соработници отпатува на тајна дестинација. Таа не нагласи каде точно оди, само напиша „земја на чудата“. И се разбира, пред да влезе во авионот, Карелуша објави провокативна фотографија. На себе носеше каубојски шешир и високи потпетици, а до израз дојдоа и нејзините долги нозе.
– Одам кон земјата на чудата – напишала Јелена. После ова ЈК се сместила во авионот, каде повторно се фотографирала, но овојпат во седечка положба.
Прочитајте и...  Виц на денот: Ручек

Поврзани вести

ФОТО | Беше една од најубавите на која ѝ се восхитуваа и мажите и жените: Славната манекенка денес не личи на себе и ретко се појавува во јавноста

Слободен печат

ФОТО: Племе во кое жените не се капат и со косата го покажуваат брачниот статус

Слободен печат

ВИДЕО | Нов спот на Џастин Бибер: Пејачот ограбува банка за пари потребни за лекување

Слободен печат

Тој не смее да ѝ го спомне ниту името: Крис Џенер го натерала бившиот да потпише „пеколен договор“!

Слободен печат

Бебињата родени во месец март имаат посебни карактеристики: Оптимисти и надежни идни директори на успешни компании

Слободен печат

Кристијан Диор со новата „тарот“ колекција за сезоната пролет/лето 2021

Слободен Печат

Остави Коментар