ФОТО: Како ќе изгледаат децата на Миранда и Шарлот во новото продолжение на „Сексот и градот“

сексот и градот п
Фото: Профимедиа

Снимањето на продолжението на познатата серија „Сексот и градот“ е во тек, а фотографии од сетот се објавуваат секојдневно.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Carrie Bradshaw (@sexandthepandemic)

На најновите фотографии, покрај добро познатите ликови, како што се Синтија Никсон, популарната Миранда и нејзиниот партнер Стив, кој го игра актерот Дејвид Егенберг, можеме да видиме и колку пораснал нивниот син во серијата.

Имено, малиот Брејди, кој ги воодушеви гледачите со својата симпатична портокалова коса, во продолжението на серијата веќе е млад човек. Иако како возрасен не го игра истиот актер што го видовме во „Сексот и градот“, интересно е да се види колку време сепак поминало од последното продолжение.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by l0ulah (@l0ulah)

Синтија, Дејвид и нивниот телевизиски син беа фотографирани во друштво на актерката Кристин Дејвис, која го игра ликот на Шарлот и нејзиниот сопруг од серијата, чии деца исто така ќе ги видиме во ново издание. Да потсетиме, во серијата тие се родители на близнаците Лили и Роуз.

Обожавателите на култната серија „Сексот и градот“ беа воодушевени откако беше објавено дека ќе се снима ново продолжение.

Откриени детали за новото продолежние на „Сексот и градот“: Дел од сценариото протече во јавноста

Неодамна протече дел од сценариото, а многумина се разочарани од тоа што наводно ќе се случи со ликовите.

„Сексот и градот“ без Саманта: Еве како ќе биде објаснето отсуството на омилената актерка од славната четворка!

Тие се враќаат: Во продолжението на „Сексот и градот“ ќе ги видиме тројцата главни машки ликови

Видео на денот