ФОТО: Јелена Карлеуша повторно со провокативен стајлинг

Пејачката Јелена Карлеуша (42) е дел од жирито на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ каде секоја недела го привлекува вниманието на јавноста со различни модни комбинации.

 

Instagram

 

Иако ова не е прв пат Јелена да се одлучи за ваков смел стајлинг, овој пат ја покажа и долната облека.

 

Instagram

 

Да, таа како и многу светски ѕвезди носеше „заштитна“ маска која се вклопува со стајлингот, оставајќи уште посилен впечаток.

 

Instagram

Јелена носеше црн проѕирен фустан, под кој имаше црвена долна облека која ја искомбинирала со високи, црвени, потпетици.

Прочитајте и...  Ново истражување: Веганите имаат дури 43% поголем ризик од кршливост на коските

Поврзани вести

Меган Маркл: Војвотката од Сасекс со болка и тага раскажа дека претрпела спонтан абортус

Слободен Печат

Шкотска е првата земја во светот што ќе овозможи бесплатeн пристап до менструални производи

Слободен Печат

Ново истражување: Веганите имаат дури 43% поголем ризик од кршливост на коските

Слободен Печат

Никол Кидман: Велат дека осаменоста е тивок убиец. Не го кажуваат тоа без причина.

Слободен печат

Дневен хороскоп за 25 ноември: Забранетото овошје носи горчлив вкус, прифатете го она што го добивате

Слободен печат

Виц на денот: Глупост

Слободен печат

Остави Коментар