1 C
Скопје

ФОТО I Домашните канцеларии на познатите блогерки се вистинска инспирација: Еве како да си направите совршено катче за работа

Поради пандемијата која се уште го измачува светот, домашните канцеларии станаа реалност во речиси сечиј живот.

Доколку досега не сте и посветиле време на „домашната канцеларија“, сега е редно време да го направите тоа. Доста веќе се туткате по ќошевите во домот, доста седите не некомотно место, денес посветете си го ова попладне и уредете си ја вашата домашна канцеларија со цел од утре да работите без никаква мака.

Побаравме неколку идеи на Инстаграм и дојдовме до прекрасни решенија… нормално доколку ги немате истите материјали, нема потреба да одите и да ги набавите, едноставно искористете некои слични од вашиот дом и обезбедете си пријатен простор за работа.

Во удобно уредениот простор секој работен ден ќе ви биде полесен, пробајте и уверете се!

Прочитајте и...  ФОТО | Миа Костова брутално искрена: Ролката ми е од Зара, а сакото од Бит пазар - Стил имаш или немаш, Шанел не те спасува

Погледнете ги идеите и инспирирајте се…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elena (@thishouse5000)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lily Pebbles (@lilypebbles)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Estée Lalonde (@esteelalonde)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rachael Kroot (@haus_of_kroot)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Agnieszka (@mygreyhome)

Поврзани вести

ВИДЕО: Американски хирург учествувал на судење преку видео врска паралено додека оперирал

Слободен печат

ВИДЕО | Јелена Карлеуша и Марија Шерифовиќ воодушевени од нејзиниот танц: Водителката на „Sвездите на Гранд“ ја освои публиката

Слободен печат

ВИДЕО | Погледнете како супер – јахта од 75 милиони евра руши дел од марина на Карибите: За сè е виновен компјутерскиот систем

Слободен печат

ВИДЕО | Извонредно откритие: Археолозите пронајдоа церемонијална кочија во близина на Помпеја

Слободен печат

Највисокиот коефициент на интелегенција не е измерен ниту кај Илон Маск или Стив Џобс туку кај жена по име Мерилин

Слободен печат

ФОТО | Миа Костова брутално искрена: Ролката ми е од Зара, а сакото од Бит пазар – Стил имаш или немаш, Шанел не те спасува

СП.

Остави Коментар