ФОТО | Хали Бери повторно мами воздишки: Актерката ја покажа необичната тетоважа која е стара повеќе од 30 години

Хали Бери
Фото: Профимедиа

Хали Бери во транспарентно здолниште позираше топлес пред објективот на нејзиниот партнер. Педесет и четири годишната актерка го привлече вниманието на обожавателите со необичната тетоважа на нејзиниот задник.

Имено, Бери на својот инстаграм – профил често објавува фотографии на кои гордо го покажува своето тело и тоа често во топлес издание.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry)


Актерката на фотографијата е со грб свртена кон камерата, така што „нешто друго“ овој пат беше во центарот на вниманието.

„Љубовта е секогаш одговорот“, напиша таа во описот на објавата во која носи го носи транспарентното здолниште во бои на виножитото.

Бери доби бројни прашања од нејзините фанови за значењето на тетоважата, но актерката одговори дека тату – уметноста на нејзиното тело е стара повеќе од  30 години.

Хали Бери открива: Мојот прв бакнеж беше со девојка

Видео на денот