ФОТО: Хајди Клум воодушевува со својот изглед на 48 години

хајди клум
Фото: Instagram / Heidi Klum

Манекенката Хајди Клум изгледа подобро од кога било. А, дека годините се навистина само бројка, зборува секоја објава на 48-годишната Клум на социјалните мрежи.

Светскиот модел во својата последна објава на „Инстаграм“ позираше во минијатурно бикини, истакнувајќи ги своите атрибути додека се одмара на својот летен одмор.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

Како што напиша и самата, за фотографијата е заслужен нејзиниот партнер и најголема поддршка, Том, од кого не се одвојува.

Клум на големо воодушевување на своите милиони следбеници и обожаватели низ целиот свет, објави и фотографија на која позира топлес.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

Ти најмногу ме смееш, Том“, напиша во описот на фотографијата.

Да потсетиме, Хајди е во брак со Том од 2019 година. Гитаристот е 16 години помлад од неа. Тие уживаат во љубовта без разликата во годините.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

Хајди во неколку наврати откри дека разликата од деценија и пол не ѝ значи ништо и дека воопшто не размислува за тоа.

Видео на денот