ФОТО | Го покажа згодното тело во бикини: Венсан Касел не може да го тргне погледот од 29 години помладата девојка

Францускиот актер и режисер Венсан Касел е познат по врските со легендарната Моника Белучи и неговата втора сопруга Тина Кунаки, но изгледа дека 56-годишниот Французин веќе некое време не размислува за нив. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Сега тој е фокусиран на неговата нова девојка, 27-годишната Нара Баптиста, поради која ги промени секојдневните … Продолжи со читање ФОТО | Го покажа згодното тело во бикини: Венсан Касел не може да го тргне погледот од 29 години помладата девојка