ФОТО | Глумицата Лидија Вукиќевиќ на 59 години е млазен авион!

Фото: Принтскрин / Instagram

Српската глумица Лидија Вукиќевиќ (59) моментно престојува во Занзибар и ужива во топлото време, а своите бројни фанови на социјалните мрежи ги почести со „тазе“ фотографии.

Облечена во костим за капење, Лидија позира на песочна плажа, покажувајќи ја својата неверојатна форма, и никого не оставајќи рамнодушен.

– Драго море, благодарна сум ти што правиш да се чувствувам мала, спокојна, инспирирана и солена. Сè тоа истовремено. Секој треба во нешто да верува, а јас верувам дека…

Целиот текст прочитајте го ТУКА.
Извор: Еспресо.мк