ФОТО | Еминем доби зет: Се вери ќерката на познатиот рапер

Фото: Принтскрин - Инстаграм

Ќерката на Еминем, Хејли Џејд Скот Матерс, уште од своето рано детство го привлекува вниманието на пошироката јавност. 27-годишната девојка денес е позната инфлуенсерка чиј инстаграм – профил брои повеќе од три милиони следбеници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hailie Jade (@hailiejade)

Ќерката на познатиот рапер минатиот викенд доби понудата за брак од својот долгогодишен партнер. Хејли сподели дека се верила објавувајќи фотографии од запросувањето на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hailie Jade (@hailiejade)


На фотографиите, нејзиниот сакан Еван МекКлинток клечи на едно колено и ѝ го поставува судбоносното прашање.


Младата инфлуенсерка радоста ја сподели со своите следбеници. Хејли и Еван се заедно шест години.

ФОТО | Ќерката на Еминем ја презема славата на својот татко: Младата Хејли популарна на социјалните мрежи

Почитуван читателу,

Нашиот пристап до веб содржините е бесплатен, затоа што веруваме во еднаквост при информирањето, без оглед дали некој може да плати или не. Затоа, за да продолжиме со нашата работа, бараме поддршка од нашата заедница на читатели со финансиско поддржување на Слободен печат. Станете член на Слободен печат за да ги помогнете капацитетите кои ќе ни овозможат долгорочна и квалитетна испорака на информации и ЗАЕДНО да обезбедиме слободен и независен глас кој ќе биде СЕКОГАШ НА СТРАНАТА НА НАРОДОТ.

ПОДДРЖЕТЕ ГО СЛОБОДЕН ПЕЧАТ.
СО ПОЧЕТНА СУМА ОД 60 ДЕНАРИ

Видео на денот