9.2 C
Скопје

ФОТО: Џенифер Лопез ги носи имињата на нејзините деца на задниот дел од нејзините хеланки

Џенифер Лопез изгледа подобрo од кога и да е. Дури и кога се појавува во секојневни лежерни изденија. Но со последното појавување во јавноста навистина ги изненади своите обожаватели.

Суперѕвездата честопати можеме да ја видиме во спортско издание, затоа што таа е посветена на своето физичко здравје со години.

Profimedia
Profimedia

Овојпат беше фотографирана излегувајќи од домот што го дели со својот свршеникот Алекс Родригез облечена во спортски црни хеланки, украсени со имињата на нејзините 12- годишни близнаци Еме и Макс кои ги дели со нејзиниот поранешен сопруг Марк Ентони.

Тоа ги зачуди нејзините обожаватели, па почнаа да се прашуваат дали навистина било потребно имињата на нејзините деца да бидат дел од нејзината спортска облека или и даваат мотивација…

Прочитајте и...  Која е тајната на највкусниот омлет?
Profimedia
Profimedia

Пејачката беше облечена во едноставна спортска комбинација, со впечатливите хеланки, патики и зелена блуза.

Лопез е една од ѕвездите што несомнено ги почитува мерките за безбедност од коронавирусот, па и овојпат носеше шарена заштитна маска за лице.

Поврзани вести

Рики Мартин со новиот имиџ ги разочара следбениците

Слободен печат

Ликот од песната „Божа Пуб“ на Балашевиќ навистина постоел: Ова е легендата за Петар Божаниќ

Милена Ризовска

Секое утро се будела преморена, па ставила ноќна  камера: Се шокирала кога забележала две очи!

Слободен печат

Најздрави природни грицки: смеете да ги јадете во секое време

Слободен печат

Џорџ Клуни прв пат откри кој филм го снимил пијан

Слободен печат

Јагнешки бут со рузмарин

Слободен печат

Остави Коментар