ФОТО | „Денес нема многу сонце, затоа јас ќе светам“: Летото за Лила нема крај

Фото: Instagram

Нашата позната водителка и инфлуенсерка на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии и видеа, како од убавините на Пефкохори, така и од своите летни стајлинзи – интересни костими за капење и комбинации на облека.

Летото за Лила нема крај особено кога ужива на најексклузивните делови на грчкиот полуостровот Касандра.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Повторно водителката ги изненади своите фанови со фотографии на кои позира во прекрасни костими за капење надополнети со модни аксесоари.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Денес нема многу сонце, затоа јас ќе светам, стои во описот на објавата на Лила која со која ги расположи своите бројни фанови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Доволно е да се каже дека водителката со овие фотографии ги воодушеви своите бројни обожаватели, а лајковите и коментарите непрекинато се нижат.

Видео на денот