24.8 C
Скопје

ФОТО: Де Ниро првпат во јавноста по повредата на снимањето на филмот „Killers of the Flower Moon“

Роберт Де Ниро забележан во јавноста првпат откако си ја повреди ногата минатиот месец на снимање на филмот „Killers of the Flower Moon“.

Легендарниот актер беше забележан во Њујорк во неделата со гипс и протеза на повредената десна нога. Тој го опишува искуството како нешто што „се трпи“. Бил придружуван од жена која му помала да се движи и му го носела бастунот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Guacamouly 🥑 (@guacamouly)


Де Ниро делувал опуштен и се погрижил да му биде удобно во широка сина блуза со сини шорцови, сиви чевли, сина капа и очила.

Актерот се вратил во Њујорк од Оклахома каде што го снимаше филмот „Killers of the Flower Moon“ на Мартин Скорсезе, откако си ја повреди ногата.

По итната хоспитализација се огласи Роберт Де Ниро: Се срушив од болка!

Роберт Де Ниро повреден за време на снимањето на филмот „Killers of the Flower Moon“: Веднаш заминал во болница

Поврзани вести

ФОТО | Модниот избор на Ирина Шајк: Совршен изглед за долгите топли денови

Слободен печат

ФОТО: Дамиано сака да ги бакнува момците од бендот, а неговата девојка ја привлекуваат и жени: Џорџа Солери искрено за својата сексуалност

Слободен печат

Фановите загрижени: Харисон Форд се повредил за време на снимањето на петтото продолжение на филмот„Индијана Џонс“

Слободен печат

Истражување: Зошто е точна изреката „кој рано рани, две среќи граби“?

Слободен Печат

Автокино проекции во Неготино, Кавадарци и Демир Хисар: Романтичен викенд со „Ах, љубов моја“

Слободен печат

ФОТО: Земји во кое жените со вишок килограми и облините симбилозираат убавина и добар живот

Слободен печат

Остави Коментар