ФОТО | Бремената свршеница на Андрија, му врати за сѐ: Актерот е непрепознатлив

Актерот Андрија Милошевиќ и неговата колешка и долгогодишна партнерка Александра Томиќ го чекаат своето прво дете, а Андрија често со неговите познати досетки и шеги и „досадува“ на својата девојка, па таа сега реши да се „одмазди“. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber   View this post on Instagram   A post shared by … Продолжи со читање ФОТО | Бремената свршеница на Андрија, му врати за сѐ: Актерот е непрепознатлив