ФОТО | „Блескаш, поради фризурата, но и поради твојата нова љубов“: „Ураганката“ Ксенија Кнежевиќ со нов изглед и ново момче

Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram

Пејачката и членка на групата „Ураган“, Ксенија Кнежевиќ, ја воодушеви Европа со својата харизма и настапот на Евровизија. Популарната „ураганка“ од неодамна повторно е во центарот на вниманието поради романсата со синот на славниот актер Ирфан Менсур.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ksenia (@ksenia.knezevic)

По новата љубов Ксенија ја промени и фризурата, а притоа се фотографираше без трошка шминка на лицето, но тоа не беше во фокусот на вниманието бидејќи ќерката на познатиот пејач Ненад Кнежевиќ – Кнез, блеска.


Откако ја прекина долгогодишната врска со своето момче Никола, Ксенија влезе во романса со актерот Павле Менсур и ја промени фризурата.

Ксенија ја скрати косата, а притоа позираше во фризерскиот салон.Нејзината промена воодушеви многумина, па ѝ рекоа дека блесна поради нејзината нова љубов.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ksenia (@ksenia.knezevic)


„Убава си“, „Oдлична промена“, „Блескаш, поради фризурата, но и поради твојата нова љубов“, „Фризурата е полн погодок“, „Природна убавина“, се некои од коментарите.

ВИРАЛНО ВИДЕО: „Ураганките“ на ромска свадба ги дигнаа гостите на нозе: „Летаат“ евра за „Loco Loco“

Видео на денот