Фонтаната во Градски парк, наместо со вода, полна со ѓубре – Слободен печат
Ваш агол

Фонтаната во Градски парк, наместо со вода, полна со ѓубре

Ова е фонтаната што се наоѓа во Градски парк и е едно од нафреквентните места во паркот. Наместо со вода, таа е преполна со ѓубре.

Слободен печат

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close