Филмски фестивал во Венеција: НАЈДОБРО ОБЛЕЧЕНИ ѕвезди кои досега се прошетаа по црвениот тепих (ГАЛЕРИЈА) – Слободен печат
ГалеријаЕспресоМода

Филмски фестивал во Венеција: НАЈДОБРО ОБЛЕЧЕНИ ѕвезди кои досега се прошетаа по црвениот тепих (ГАЛЕРИЈА)

Погледнете кои ѕвезди најмногу се истакнаа со својот стајлинг.

Оваа година се одржува 76. по ред Филмски фестивал во Венеција. Најстариот филмски фестивал на светот собра познати личности од сите области на шоу бизнисот, од најголемите филмски ѕвезди, модели, филмски легенди, режисери и сценаристи.

Овогодинешниот црвен тепих досега беше во знак на Армани, Валентино, Гучи и Баленсијага.

Погледнете кои ѕвезди најмногу се истакнаа со својот стајлинг.

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close