Фановите на Ванда Икарди во еуфорија: Атрактивната Аргентинка ги почести со нова фотка

Ванда Икарди не престанува да ја шокира јавноста со своите провокативни фотографии.

View this post on Instagram

🐾

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Таа ја искористила посетата на својот сопруг во Париз за да се пофали со најновата фотка на Инстаграм.

View this post on Instagram

I need summer

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Позирала гола до половина, покривајќи ги градите со рацете.

Секако, тоа предизвика големо внимание и еуфорија кај нејзините следбеници, но што ќе каже Мауро на ова?

View this post on Instagram

I’m in Paris today and you ?

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Прочитајте и...  Сè што треба да знаете за купување и ракување со плински боци во домаќинство

Прочитај повеќе

Малку жени би се осмелиле вака облечени да излезат од дома: За стајлингот на манекенката зборува цел свет! (ФОТО)

Слободен печат

Ова е човекот кој ја однесе Емина Јаховиќ до самиот врв на естрадата: Тоа ми се исплатеше и духовно и материјално! (ВИДЕО)

Слободен печат

Фреди Меркјури доби улица во Лондон

Слободен печат

Кортни Лав: 28 долги години без Кобејн – Се уште го гледам како стои на таа обала (ФОТО)

Слободен печат

Бронзената божица Ким доминирала во пустина во новата колекција за долна облека

Слободен печат

Стивен Спилберг сепак не ја поддржува ќерка си да снима филмови за возрасни

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Се разведе и почна да се слика провокативно: Пејачката Славица Чуктераш позира во долна облека (ФОТО)

Слободен печат

Адел откри кога ќе објави нов албум! (ВИДЕО)

Слободен печат

Кристијано Роналдо ги разнежни фановите на Инстаграм со фотка со децата (ФОТО)

Слободен печат

Пласидо Доминго им се извини на жртвите кои го обвинија дека сексуално ги злоупотребувал!

Слободен печат

Светски познат бенд објави проштална порака за своите обожаватели од Европа! (ФОТО)

Слободен печат

Ова е моментално најпопуларното видео на интернет: Еве зошто! (ВИДЕО)

Слободен печат