Фановите на Џеј Ло загрижени поради тоа што се случува зад нејзиниот грб! (ФОТО)

Џенифер Лопез (50)  од вежбањето не се откажа ни во карантин. Латино-сензацијата изнајми цел простор само за себе и не престанува да ја одржува својата форма.

Фото: Инстаграм

Џенифер е позната по дисциплината и строгиот режим кога станува збор вежбите и исхраната, па токму затоа на 50 години изгледа совршено.

Џеј Ло во теретаната која ја изнајми само за себе / Фото: Инстаграм / @jlo

Но нејзините фанови ширум светот се загрижија поради една од последните фотографии кои Џеј Ло ги објави на нејзиниот инстаграм-профил:

 

View this post on Instagram

 

If it doesn’t challenge you, it doesn’t change you… #CamoFriday @niyamasol 🤍

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Забележавте ли дека во позадина на нејзиното селфи се гледа мистериозен маж? Фановите не можат да дефинираат дали е со маска или пак некој му ставил рака над лицето.

Прочитајте и...  Ако не сте мотивирани за работа, можеби сте осамени - размислете за тоа!
Instagram

Следбеницата ја затрупаа дивата со прашања за тоа што се случува зад нејзиниот грб.

„Зошто зад Џенифер има човек чија уста е прекриена со рака?“, „Дали некој друг го забележа човекот со маска позади?“, „Кој е тоа позади тебе“ гласат многубројните драматични коментари на нејзината објава.

Instagram

Некои од веројатностите се дека со оглед на попуштањето на мерките, во салата почнале да доаѓаат и други луѓе, и дека тоа е човек кој вежба во соседната сала и носи заштитна маска на лицето.

Прочитај повеќе

На фустанот и се оцртаа сите коски од телото – Кендал Џенер со загрижувачки изглед, сите се прашуваат дали е болна (ФОТО)

Слободен печат

Здрави и корисни – Грицкајте семки доколку не можете да спиете

Слободен печат

Секси хороскоп: Овенот не знае за предиграта, Бикот е секогаш подготвен за секс

Слободен печат

Јапонската актерка од хорор филмот „Ring“ пронајдена мртва во домот

Слободен печат

Верувал дека душите на мртви Индијанци влегле во него, бил голем заводник, требал да стане филмаџија, но судбина му била музичката сцена!

Слободен печат

Деми Мур се уште влече трауми од „валканите нешта“ на кои ја принудувал поранешниот сопруг Ештон Кучер

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неуништливата Меги, била прва фотографка на воените фронтови, прва фотографка на „Лајф“ и прв фотограф во светот примен во Советскиот Сојуз

Слободен печат

Здрави и убави – Четири состојки што го отстрануваат целулитот

Слободен печат

Холивудскиот заводник сака само една жена 19 години: Кога таа ќе ме погледне ми се затресуваат колената

Слободен печат

Ким Кардашијан е најлошата сестра на светот, објавила ретро фотографија на која само таа изгледа добро (ФОТО)

Слободен печат

Сè што треба да знаете за популарната и суперефикасна Кето диета пред да почнете да ја држите!

Слободен печат

Најлудото интервју во 2020: Српскиот актер Андрија водеше „сериозна дебата“ со свињи (ВИДЕО)

Слободен печат