Фановите на Бред Пит изненадени: Што се случува со актерот? (ФОТО)

Бред Пит неодамна беше фотографиран во близина на неговиот дом во Малибу. Но, изгледа дека карантинот влијаеше многу на славниот оскаровец, а тоа можеше да се заклучи по неговата коса која инаку е секогаш беспрекорна. Бред се појави со бушава коса и видно порасната, за што фановите заклучија дека очигледно веднаш му треба шишање. Фановите се надеваат дека ова е само фаза од карантинот и дека 56-годишниот холивудски заводник набргу ќе се врати во „нормала“.

View this post on Instagram

!!! . . #bradpitt

A post shared by @ fan4bradpitt on

Бред беше забележан во друштво на уште еден познат фраер, а тоа е басистот на легендарната група „Red Hot Chili Peppers“, славниот Мајкл Питер Балзари, познат како Фли. Момците работеа на моторот на славниот музичар и очигледно добро се забавуваа. Многумина не знаат, но овие две ѕвезди се долгогодишни пријатели, а освен што ја делат љубовта за моторите, уживаат и во купување на дизајнерски мебел. Исто така, тие го делат и заедничкиот духовен исцелител Сат Хари Кхалс.

Прочитајте и...  Познатата терапевтка советува: Во овој случај подобро е да го сокриете неверството!

Прочитај повеќе

Забележана интересна промена кај Меган Маркл: Ова е новата омилена боја на војвотката која испраќа силна порака! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам се вери со прекрасната актерка Никола Пелц! (ФОТО)

Слободен Печат

Овие 5 раси на кучиња го имаат најубавото влакно! (ФОТО)

Слободен Печат

Контроверзна и незаборавна, имала страшно детство, стотина љубовници, а од скршеното срце никогаш не се опоравила

Слободен печат

Често настинувате, уморни сте, анксиозни? Можеби ви фалат овие витамини

Слободен печат

Стил на неделата: Илина Арсова, планинарка, алпинистка и ликовна уметница

Ј.К.Д

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Кој е всушност принцот Филип? Од тешко детство, бројни скандали до влез во 100-та година од животот

Слободен печат

Ипанема, eдна од најсекси плажите на светот

Слободен печат

Сонувавте дека се бакнувате? Во зависност од сонот еве што може да значи

Слободен печат

Камерон Дијаз после бракот се откажа од глумата, но сега има нов начин на кој заработува! (ФОТО)

Слободен Печат

Дневен хороскоп за 11.07.2020: За Овенот ќе има убави промени, а Ракот ќе запознае многу драгоцена личност

Слободен Печат

Виц на денот – Одмор од работа

Слободен печат