Фановите ја искритикуваа Лиз Харли за фотката во бикини: Не би требало така да стоиш!

На Елизабет Харли (54) секогаш и успева да ги привлече погледите кога ќе прошета во бикини, а и овој пат сподели фотографија во син костим за капење, на која гордо позира и ја истакнува својата линија.

Иако многумина го пофалија нејзиниот изглед, некои од нејзините фанови сметаат дека претерала со уредувањето на фотографијата, како и со начинот на позирање.

„Оваа фотографија е фотошопирана, зошто Лиз? Не би требало ни така да стоиш. Зошто ги шириш нозете?“, и пишуваа следбениците.

Instagram

Лиз со фотографијата го претстави бикинито од нејзината колекција, а во описот напиша дека ова и е едно од омилените.

Во моментов таа живее со мајка и Ангела во вила со 13 соби. Една од собите ја уредила како гардеробер, во кој ја чува својата облека.

Прочитајте и...  Виц на денот: Грешка

„Живеам блиску до Велс. Мајка ми се пресели кај мене. Овде немам пријатели, ама сум организирана и имам повеќе време“, рекла Лиз.

„Би сакала лудо да се вљубам во некого, што сигурно нема да се случи додека сум затворена со роднините. Можеби кога ќе заврши ова. Тогаш ќе ги вклучам предните светла и ќе се потрудам“, вели манекенката.

Instagram

Прочитај повеќе

Крај на големата љубов: Шехерезада и Сулејман се пред развод, нема веќе страст! (ФОТО)

Васко Спасоски

Се породи ѕвездата на мјузиклот „Мама Миа!“: Актерката успешно ја сокри бременоста! (ФОТО)

Слободен Печат

Ријана позираше во проѕирен градник, па се искара со своја обожавателка! (ФОТО)

Васко Спасоски

Овие луѓе со исти хороскопски знаци се неверојатно компатибилни и создадени еден за друг!

Слободен Печат

За Каролина Гочева допрва почнува лето: Пејачката отпатува на „непозната“ дестинација и објави фотографија во бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Оливија Њутн откри зошто со Џон Траволта не играа во продолжението на „Брилијантин“!

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Миленикот на жирикомисијата од „Ѕвездите на Гранд“, Гоце од Прилеп сними песна! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ова е најлошата работа која можете да ја чувате во вашиот паричник!

Слободен Печат

Од оперско пеење, до награда на „Макфест“: Интервју со Полина Тасева, новата ѕвезда на македонската музичка сцена! (ФОТО/ВИДЕО)

Васко Спасоски

После ова видео повеќе ќе посветите внимание на миењето раце!

Слободен Печат

Уште една награда за убавина: Македонката Андријана од Кемер се враќа со титула „Мис Бикини“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Саша Барон Коен го објави името на новиот филм за Борат, кој го снимил во тајност!

Слободен Печат