Фановите ја искритикуваа Ана Николиќ дека е преслаба

Ана Николиќ (41) со секоја нова фотографија привлекува големо внимание, а и со последната успеа да ги поттикне нејзините следбеници да коментираат на нејзината објава.

Позирала на паркинг пред ресторан во Белград, облечена во мини фустан кој целосно ги открива нејзините нозе и со високи потпетици, кои уште повеќе ги издолжуваат.

Коментари секако не недостасуваа, но освен што го фалат нејзиниот изглед, некои коментираат дека изгледа анорексично и дека е преслаба.

„Убава си, ама си претерала со слабеењето. Реално изгледаш како анорексична. Инаку си топ“.

„Си претерала, како закачалка си.“

„Ова поминува во болно слаба“, се само некои од коментарите на фановите на Ана, кои веројатно се загрижени што нивната миленичка толку ослабела.

Прочитајте и...  На кампување во Македонија, разговор со Бојан Трајкоски, искусен кампер: Кампувањето е нова култура за новите генерации

Прочитај повеќе

Јапонски метод против мрзливост: Доволна ви е само 1 минута дневно!

Слободен печат

Сара Мејс си ја избричи главата! (ФОТО)

Васко Спасоски

Славниот Трини Лопез почина од коронавирусот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Заблажете си го попладнето со брзи чоколадни колачиња

Слободен печат

Двејн Џонсон повторно најплатен глумец

Слободен печат

Уништете ги бактериите во организмот со редовно јадење на аронија

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Киану Ривс е бесмртен! Глумецот во центарот на смешна теорија на заговор

Слободен печат

Слатко исчекување во најголема тајност: Ед Ширан и неговата сопруга ќе станат родители

Слободен печат

На кампување во Македонија, разговор со Бојан Трајкоски, искусен кампер: Кампувањето е нова култура за новите генерации

Јасмина Кантарџиева Димков

Отстранете ја анксиозноста за помалку од една минута

Слободен печат

Конечно е откриено зошто не успеал првиот брак на Меган Маркл: Тревор бил доминантен во врската (ФОТО)

Слободен печат

11 докажани симптоми на ковид-19 што не смеат да се игнорираат

Слободен печат