8 C
Скопје

Еве зошто Марјана Станојковска е секс-бомба: Сигурно Пеце Наумовски е среќен човек! (ФОТО)

Ако некој беше во дилема дали нашата позната лото-девојка Марјана Станојковска е една од најатрактивните јавни личности кај нас, сметаме дека нема потреба за тоа.

Станојковска досега покажала и покажала зошто го носи епитетот дека е секс-бомба. Најчесто тоа го прави на социјалните мрежи каде знае да објави фотографии на кои ги истакнува своите атрибути.

Истото го стори и овој пат. Марјана со своите фанови на Инстаграм сподели фотка која е направена пред неколку години, а на која богами има што да се види…

Погледнете:

Фото: Инстаграм

Повеќе од јасно е дека нејзиниот партнер, поранешниот кошаркар Пеце Наумовска е вистински среќник со ваква „бомба“ покрај него…

Прочитајте и...  Дел од скалите на Ајфеловата кула продаден за 274.400 евра

Поврзани вести

Неда Украден не помислува да се пензионира: Едвај чека да помине пандемијата и пак да настапува

Слободен печат

Доколку од заразите не ви е преку глава, пристигнува нова серија за Бубонската чума

Слободен печат

ФОТО: Доктор откри трик кој спречува стаклата на очилата да ви се замаглуваат додека носите маска

Слободен печат

ФОТО| Топ 5 комбинации од Александра Шијакоска кои мора да ги имате во вашиот плакар!

Васко Спасовски

Купиле куќа од ерата на Прохибицијата: Во ѕидовите пронашле 66 скриени шишиња виски

Слободен Печат

Се роди бебе од 27 години стар ембрион: Две години е помладо од мајката!

Слободен печат

Остави Коментар