Еве зошто ја викаат The Body: Предизвикувачко издание на сплитската глумица (ФОТО)

Сплитската глумица Ана Груица Углешиќ повторно докажала дека нејзиното тело нема мани.

Убавата Ана е позната по тоа што во текот на летните месеци обожава да ги воодушеви фановите со своите секси фотки во костими за капење, а иако овој пат облекла малку повеќе облека, ефектот останал ист.

Иако многумина на прв поглед ќе ги забележат нејзините нозе, во очи паѓа нешто сосема друго – деталот на градите на Ана. Од корсетот ѝ излегуваат градите и за да спречи да ѝ се видат брадавиците, Ана на нив залепила изолир ленти.

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат